• Usługi
    Geodezyjne Iława

  • Usługi
    Budowlane

O nas

Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Andrzej Dzieniszewski jest kompleksowym centrum, w którym znajdziecie Państwo szeroką ofertę dotyczącą każdego etapu inwestycji – zaczynając od wykonania projektów, poprzez niezbędną dokumentację geodezyjną i budowę budynku, a kończąc na zaaranżowaniu ogrodu i wykończeniu łazienek.

Firma funkcjonuje na rynku od 2007 roku i powstała na bazie polskiego rzemiosła, które prowadzone jest w rodzinie od 1965 roku. Firma stopniowo i konsekwentnie rozwija się, pozyskując wciąż nowych kontrahentów i współpracowników.

Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Andrzej Dzieniszewski jest firmą ramową banku BGŻ BNP Paribas oraz Alior Bank, dla których świadczy kompleksowe usługi ogólnobudowlane i instalacyjne na terenie całej Polski.

Firma może pochwalić się obsługą geodezyjną wielu strategicznych inwestycji w regionie, między innymi jest to Sąd Rejonowy w Iławie, Port Śródlądowy w Iławie, Lotnisko na Szpitalu Powiatowym im. Władysława Biegańskiego w Iławie, Pałac Mortęgi Hotel & SPA oraz wiele innych.

Obecnie na sukces i pozycję firmy pracuje 39 osób, którzy swoim doświadczeniem, profesjonalizmem i determinacją tworzą rzetelne, terminowe i solidne przedsiębiorstwo.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.